اخبار سازمان اوقاف

اعزام ۱۹مدافع سلامت قائمشهر به مشهد مقدس از عوائد موقوفه«میرزا محمد علی وزیر»

اعزام ۱۹مدافع سلامت قائمشهر به مشهد مقدس از عوائد موقوفه«میرزا محمد علی وزیر»

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائم شهر گفت: ۱۹ نفر از مدافعان سلامت شهرستان قائم شهر به جهت تلاش شبانه روزی در جبهه مقابله با کرونا از محل موقوفه «میرزا محمد علی وزیر» به سفر زیارتی مشهد مقدس، اعزام شدند.

 چهارشنبه 21 مهر 1400   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران،علی فتحی در گفتگویی به برگزاری همایش یاوران وقف که با حضور حجت الاسلام «ابراهیم حیدری جناسمی» مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مازندران و کادر درمان برگزار شد اشاره و اظهار داشت: همزمان با دهه وقف، برنامه‌ای با هدف تجلیل از کادر درمان که در دوران کرونایی گل کاشتند را تدارک دیدیم.
وی افزود: در همین راستا از ۱۹ نفر از مدافعان سلامت از دو بیمارستان، اورژانس و شبکه بهداشت قائم شهر دعوت شد تا در این همایش شرکت کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائم شهر تصریح کرد: باتوجه با زحماتی که مدافعان سلامت، همکاران کادر درمان و اورژانس همچنین بهداشت و درمان در طی دو سال کرونایی متحمل شدند، به این فکر افتادیم که تقدیر ویژه‌ای از این قشر داشته باشیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: در نتیجه اعزام این ۱۹ نفر به سفر زیارتی مشهد مقدس، از محل موقوفه  «میرزا محمد علی وزیر» که نیت آن اعزام زائران به حرم امام رضا (ع) است، تقدیر اوقاف شهرستان از مدافعان سلامت بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار