اخبار سازمان اوقاف

شناسایی ۷ وقف جدید امسال در جویبار

شناسایی ۷ وقف جدید امسال در جویبار

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار گفت: ۱۶ وقف در  سال گذشته و ۷ وقف جدید امسال در جویبار شناسایی شد.

 سه شنبه 20 مهر 1400   16  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، به مناسبت دهه وقف دیدار رضاپور رئیس‌ اداره اوقاف و امور خیریه و اعضا انجمن یاوران وقف با سید علی اسد فرماندار شهرستان جویبار و خدابنده معاون فرماندار در محل ساختمان فرمانداری برگزارشد.

 رشید رضاپور به‌مناسبت دهه وقف در این دیدار با ارائه گزارشی از ۱۶ وقف در  سال گذشته و شناسایی ۷ وقف جدید تاکنون خبر داد .

وی افزود: سال گذشته واقف برتر کشوری از شهرستان جویبار انتخاب شده بود که امیدوارم امسال نیز واقف برتر کشوری از شهرستان جویبار باشد .

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان جویبار از انجام ویزیت رایگان خانواده‌های نیازمند به‌مناسبت دهه وقف به‌مدت ۲ ماه در بیمارستان مرحوم عزیزی جویبار و همچنین کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان بی‌بضاعت خبر داد و از واقفین درخواست نمود با توجه به شرایط روز جامعه ساخت درمانگاه تخصصی دندانپزشکی و آزمایشگاه می‌تواند کمک زیادی به نیازمندان و افراد بی بضاعت کنند.

سیدعلی اسد فرماندار شهرستان جویبار نیز در این دیدار با تبریک دهه وقف، اظهار داشت:  بالا رفتن میزان استقبال مردم به امر وقف نیازمند کار فرهنگی است تا آنها در این کار ارزشمند شرکت کنند .

وی، بروز کردن نیات واقفین با موضوع متناسب‌ مسائل روز و مورد نیاز جامعه تاکید کرد و افزود : بروز بودن وقف بر حسب شرایط زمانی خاص می‌تواند کمک شایانی برای حل مشکلات مردم کند.

فرماندار شهرستان جویبار در پایان گفت: یاوران وقف با انجام کار فرهنگی و شناسایی نیازهای واقعی جامعه، مشکلات مردم را در شرایط خاص برطرف خواهند کرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار