اخبار سازمان اوقاف

قدردانی سفیر ایران در عراق از فعالیت‌های موکب اوقاف مازندران در سامرا

قدردانی سفیر ایران در عراق از فعالیت‌های موکب اوقاف مازندران در سامرا

ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح سپاس به حجت‌الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران و مسئول موکب اوقاف استان در سامرا از فعالیت‌های این موکب در خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی قدردانی کرد.

 پنج شنبه 8 مهر 1400   29  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق از فعالیت‌های موکب اوقاف مازندران در اربعین امسال در شهر مقدس سامرا قدردانی کرد.
ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح سپاس از حجت‌الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران و مسئول موکب اوقاف استان در سامرا قدردانی کرد که متن نامه به شرح زیر است؛
سلام علیکم
مراسم باشکوه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) از جایگاهی رفیع در احیای فرهنگ ظلم‌ستیز و عدالت گستر قیام عاشورا برخوردار است.
عظمت این مراسم هر سال با عنایت ویژه حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و تلاش شیفتگان خدمت به ساحت مقدس آن امام همام پرفروغ‌تر از سال گذشته جلوه می‌کند.
بی‌تردید موفقیت در برگزاری این رویداد بزرگ، مرهون تلاش خالصانه و بی‌وقفه دلباختگانی است که کرامت انسانی را در خدمت به مکتب انسان‌ساز سیدالشهدا حضرت حسین ابن علی (ع) یافته‌اند.
بدین وسیله از تلاش‌های جناب عالی در برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) در سال 1400 تشکر و قدردانی نموده و توفیقات الهی را برای شما آرزومندم.
گفتنی است، موکب اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از سوم مهرماه در شهر مقدس سامرا برپا و به صورت شبانه روزی به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار