اخبار سازمان اوقاف

کمک به واکسیناسیون عمومی از محل عواید موقوفات در رامسر

کمک به واکسیناسیون عمومی از محل عواید موقوفات در رامسر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رامسر، از خرید هزار و ۷۵۰ عدد سرنگ‌ مخصوص تزریق واکسن و ۱۰ هزار عدد پد الکلی برای انجام واکسیناسیون عمومی از محل عواید موقوفات در این شهرستان خبر داد.

 سه شنبه 23 شهریور 1400   16  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام محمدابراهیم حاجی‌پور در گفت‌وگویی از خرید هزار و 750  عدد سرنگ‌ مخصوص تزریق واکسن و 10 هزار عدد پد الکلی برای انجام واکسیناسیون عمومی از محل عواید موقوفات در رامسر خبر داد.
وی افزود: این مهم جهت تسریع در واکسیناسیون عمومی، توسط مرکز افق آستان مقدس آقا پلاسید و آقا بسمل ساداتشهر تحویل کادر درمان شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رامسر بر اهمیت مشارکت در امر سلامت و کمک و همدلی در پیشگیری و مبارزه با ویروس منحوس کرونا تاکید کرد.
حاجی‌پور یادآور شد: پیش از این صدها لباس گان و حدود 5 هزار ماسک توسط خادمین آستان مقدس آقا پلاسید و آقا بسمل ساداتشهر دوخته و به کادر درمان شهرستان رامسر تحویل داده شد.
وی گفت: تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند از محل عوائد موقوفات و کمک‌های مردمی در ایام شیوع ویروس کرونا از دیگر اقدامات اداره اوقاف شهرستان رامسر بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار