اخبار سازمان اوقاف

مدیرکل اوقاف مازندران در سمت خود ابقا شد

مدیرکل اوقاف مازندران در سمت خود ابقا شد

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در سمت خود ابقا شد.

 چهارشنبه 16 تیر 1400   127  0      

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به مدت 2 سال در سمت خود ابقا شد.
 
در بخشی از این حکم آمده است؛ حفظ، نگهداری و احیاء موقوفات در جهت اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش و همچنین افزایش بهره‌وری و سوق دادن سرمایه‌های وقفی به سوی تولید در عرصه‌های مختلف اقتصادی خصوصا در زمینه کشاورزی و ایجاد اشتغال از وظایف ذاتی و اصلی آن اداره‌کل در دوره جدید می‌باشد.
 
تلاش در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی و کمک به نیازمندان آن منطقه و خدمت به محرومین استان از اولویتهایی است که بیش از پیش باید مد نظر باشد.
گفتنی است، پیش از این حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حیدری‌جناسمی در 23 تیرماه 1396 به‌عنوان مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران منصوب شده و برای دومین مرتبه در سمت خود ابقا شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار