اخبار سازمان اوقاف

پیام تبریک مدیرکل اوقاف مازندران به‌مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرکل اوقاف مازندران به‌مناسبت روز خبرنگار

حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به‌مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.

 پنج شنبه 16 مرداد 1399   31  0      

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران ،حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار، پیام تبریکی صادر کرد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ن ۚوَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
١٧ مرداد در تقویم کشور عزیزمان به‌عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است. واژه خبرنگار یادآور زحمات خالصانه افرادی است که در راه اعتلای بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند و از هیچ خطری نمی‌هراسند.
نخبگان رسانه‌ای با ارزش‌ترین فرصت را برای اطلاع‌رسانی به افکار عمومی در اختیار دارند و می‌توانند با بهره‌گیری از قلم و رسانه، گام‌های ارزنده‌ای برای اعتلا و پیشرفت کشور بردارند.
این روز فرصتی است گران‌بها برای پاسداشت مقام شامخ انسان‌های فرهیخته‌ای همچون شهید محمود صارمی و دیگر خبرنگاران که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم جانان کردند.
اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه و تمامی کسانی که ارزشمندترین گوهر زندگی خود را در راه آگاهی بخشی بر کف نهاده و در تاریخ ماندگار شدند، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران استان مازندران تبریک گفته و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق امید بخشی شما را در تمامی امور خواستارم.
ابراهیم حیدری‌جناسمی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار