اخبار سازمان اوقاف

هم‌افزایی سپاه و اوقاف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است

هم‌افزایی سپاه و اوقاف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است

فرمانده سپاه کربلا در دیدار با مدیر کل اوقاف مازندران تاکید کرد:هم افزایی سپاه و اوقاف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است.

 پنج شنبه 16 مرداد 1399   32  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا دیدار کرد.

سرهنگ پاسدار مسلمی در این دیدار ضمن تبریک دهه پرخیر و برکت ولایت و امامت، و نیز تبریک میلاد امام هادی (علیه السلام) با اشاره به اینکه  اوقاف یکی از ارگان‌های است که مجموعه بسیج با آن ارتباط تنگاتنگی دارد، گفت:  برخی از امورات که در جهت تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی از اول انقلاب ترسیم شده و همچنین در آینده خصوصا در گام دوم انقلاب، اوقاف و سپاه می‌توانند  در کنار هم کار‌های موثری را انجام دهند.

فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه بسیج با مساجد گره خورده، افزود:  امروز یکی از کارویژه‌ای که برای اوقاف تعریف شده ،مسجد است؛ لذا این ارتباط تنگاتنگ می‌تواند در کیفیت بخشی به اموراتی که در مساجد رقم می‌خورد قطعا کمک کننده باشد.
هم افزایی سپاه و اوقاف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است

سرهنگ پاسدار مسلمی در ادامه با بیان اینکه انقلاب از مسجد شروع شده است، خاطرنشان کرد: دشمن به این نتیجه رسیده که چند مولفه در پیروزی انقلاب اسلامی تاثیر داشته که یکی از آن مسجد
 
هم افزایی سپاه و اوقاف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است

فرمانده سپاه کربلا در ادامه به  نقش روحانیت که راس آن امام راحل بودند اشاره و اضافه کرد:  اگر نقش کلیدی دو مولفه مردم و روحانیت نمی‌بود هرگز انقلاب اسلامی شکل نمی‌گرفت.
 
سرهنگ پاسدار مسلمی در ادامه توضیح داد: دشمن در حال سرمایه گزاری برروی  این دومولفه است لذا در تلاش برای فاصله اندازی بین مردم و مساجد می‌باشد.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه باید تلاش شود تا روز به روز  توجه مان به فعالیت در مسجد افزوده شود، خاطرنشان کرد: هم افزایی سپاه با اوقاف در جهت تقویت این دو رکن مردم و مسجد می‌تواند  برای تقویت و اهداف انقلاب اسلامی و همچنین نقش برآب کردن حیله‌های فرهنگی و فتنه‌های دشمن بسیار موثر باشد.

سرهنگ پاسدار مسلمی با اعلام اینکه سپاه آمادگی کامل برای خدمات رسانی به مردم را دارد، افزود:مردم،   ولی نعمت ما هستند و این افتخار نصیب هر کسی نمی‌شود.

فرمانده سپاه کربلا در بخش‌های پایانی سخنان خود با تصریح بر اینکه یکی از مواردی که امروزه مغفول مانده محتوا است، گفت: محتوا حوزه‌های علمیه هستند و  مازندران ۳۶ حوزه علمیه دائمی و فعال  دارد که بایستی از این ظرفیت عظیم استفاده شود.

به گفته سرهنگ پاسدار مسلمی  تمام امکانات را برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و خدمات به مردم را بسیج خواهیم کرد  چرا که سپاه متعلق به مردم و هر آنچه دارد به برکت خون شهدا است.
 
هم افزایی سپاه و اوقاف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است
در ادامه این دیدار حجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ضمن تبریک اعیاد، با اشاره به کار شاخص اوقاف در امور مساجد گفت: امروزه  اعضای هیات امنا مساجد، روحانی مسجد و فرمانده پایگاه  هستند.

حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه  ما در امور مساجد میدون فرمانده هان پایگاه مقاومت هستیم افزود:امروز اوقاف خدمات زیادی را در مبارزه با کرونا داشته و بخصوص در حوزه پزشکی تجهیزات زیادی را به  بیمارستان ها اهدا کرده است.

به گفته مدیر کل  اوقاف مازندران، اوقاف در کنار بسیج در بحران‌ها از سیل تا بحران کرونا در کنار مردم به خدمات رسانی مشغول بود.
 
هم افزایی سپاه و اوقاف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار