اخبار سازمان اوقاف

تسهیل مشارکت خیران مازندرانی در طرح «مهر تحصیلی» + شماره کارت

تسهیل مشارکت خیران مازندرانی در طرح «مهر تحصیلی» + شماره کارت

اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران به‌منظور تسهیل در جذب مشارکت‌های مردمی در طرح مهر تحصیلی سال جاری، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۸۷۱۷۰۳۶۰۰ را به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند و خرید لوازم‌التحریر معرفی کرده است.

 پنج شنبه 2 مرداد 1399   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، صاحب نجفی در گفت‌وگویی اظهار کرد: هر ساله در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، طرح «مهر تحصیلی» شامل اعطای بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند، از محل موقوفات مرتبط توسط ادارات اوقاف و امور خیریه شهرهای مازندران اجرا می‌شود.

وی افزود: امسال نیز این طرح همچون سال‌های قبل با هدف اجرای صحیح نیات واقفان در موضوعات کمک به تحصیل دانش‌آموزان و خرید لوازم‌التحریر اجرا خواهد شد.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اقدامات مهم سازمان اوقاف و امور خیریه در طرح مهر تحصیلی سال جاری را ایجاد حساب‌های بانکی به‌منظور تسهیل در جذب مشارکت‌های مردمی دانست و اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و آسیب دیدن اقتصاد اقشار مختلف مردم، کمک به تحصیل دانش‌آموزان نیازمند ضرورت دارد و در این راستا اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران مانند سال‌های گذشته در راستای اجرای نیت واقف اقدام به خرید لوازم تحصیلی و توزیع آن بین دانش‌آموزان نیازمند می‌کند که در این زمینه برای کمک‌های بیشتر نیازمند حمایت خیران هستیم.

نجفی بیان کرد: در همین راستا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۸۷۱۷۰۳۶۰۰ برای کمک شهروندان مازندرانی در نظر گرفته شده است تا خیران بتوانند به‌راحتی مبلغ مورد نظر را برای مشارکت در طرح «مهر تحصیلی» واریز نمایند.

وی در پایان گفت: پس از جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دریافت عواید موقوفات مرتبط با این حوزه، اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران اقدام به خرید بسته‌های تحصیلی و توزیع آن بین دانش‌آموزان نیازمند می‌کند تا هیچ دانش‌آموزی در استان از تحصیل محروم نباشند و یا در روند ادامه تحصیلی آنها خللی وارد نشود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار