اخبار سازمان اوقاف

اجرای طرح

اجرای طرح "پیوند آسمانی" در بقاع متبرکه شاخص مازندران

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری ویژه برنامه جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) بصورت زنده از کانالهای فعال بقاع متبرکه شاخص استان در شبکه‌های اجتماعی خبر داد و گفت: طرح پیوند آسمانی با هدف ازدواج آسان زوج های جوان در بقاع متبرکه مازندران برگزار خواهد شد.

 چهارشنبه 1 مرداد 1399   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام مسعود قربانی در گفت و گویی اظهار کرد: بمناسبت اول ذی الحجه سالروز ازدواج زیباترین پیوند آسمانی حضرت علی(ع) با برترین بانوی جهان فاطمه زهرا(س) مراسمی بصورت مجازی از کانالهای فعال بقاع متبرکه شاخص استان در شبکه‌های اجتماعی پخش می شود.
وی تصریح کرد: این مراسم شامل سخنرانی ، مولودی خوانی، تواشیح و ... است که بصورت زنده از شبکه های اجتماعی پخش می گردد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران به اهمیت جایگاه ازدواج در اسلام و ترویج فرهنگ ازدواج آسان و پایدار در بین جوانان تاکید کرد و گفت: سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) فرصت مناسبی در جهت فرهنگ سازی در جامعه می باشد.
قربانی در ادامه از اجرای طرح پیوند آسمانی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص مازندران خبر داد و عنوان کرد: طرح پیوند آسمانی همراه با جشن‌های ازدواج با هدف ترویج ازدواج آسان در میان جوانان ، تبیین اهمیت تشکیل خانواده در اسلام و در نهایت تحکیم بنیان خانواده برگزار می‌شود.
وی تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ازدواج آسان زوج های جوان در قالب طرح پیوند آسمانی در بقاع متبرکه استان با محدودیت و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار