اخبار سازمان اوقاف

پایان کار کارگاه‌های تولید لوازم پیشگیری از کرونا در آستان امامزاده ابراهیم (ع) آمل

پایان کار کارگاه‌های تولید لوازم پیشگیری از کرونا در آستان امامزاده ابراهیم (ع) آمل

مدیر اجرایی امامزاده ابراهیم(ع) آمل گفت: در شرایط خاص کشور از لحاظ وجود ویروس کرونا با همکاری و تلاش بی‌شائبه خواهران و برادران در کارگاه‌های تولید لوزام پیشگیری از کرونا حال توانستیم این کار را به خط پایان برسانیم.

 یک شنبه 11 خرداد 1399   19  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، علی فلاح مدیر اجرایی امامزاده ابراهیم(ع) آمل در گفت‌وگویی اظهار کرد: در شرایط خاص کشور از لحاظ وجود ویروس کرونا با همکاری و تلاش بی‌شائبه خواهران و برادران در کارگاه‌های تولید لوازم پیشگیری از کرونا حال توانستیم این کار را به خط پایان برسانیم.

وی افزود: این کارگاه‌ها به همت اداره اوقاف و امور خیریه آمل، امامزاده ابراهیم (ع) و همچنین هیأت رزمندگان اسلام آمل راه اندازی شده است که در ابتدای شیوع ویروس کرونا با توجه به تقاضای بالای مردمی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرستان آمل کمبود محلول ضدعفونی کننده بود در خارج امامزاده، با همکاری قرارگاه جهادی امام رضا (ع) آمل، تولید محلول ضدعفونی کننده را داشتیم.

فلاح تصریح کرد: بعد از آن کارگاه تولید ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح به همت اداره اوقاف و امور خیریه آمل، آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) و هیأت رزمندگان اسلام آمل در شبستان این امامزاده راه‌اندازی شد.

این مدیر اجرایی اعلام کرد: از ابتدای کار تا الان تعداد ۷۱ هزار عدد ماسک، ۵۱ عدد گان بیمارستانی، ۶۰ هزار عدد محلول ضد عفونی کننده سطوح، ۲ هزار و ۵۰۰ عدد محلول ضد عفونی کننده دست و ۱۷ هزار عدد دستکش تهیه و توزیع شد.
  و در راه‌اندازی این کارگاه‌ها و تولید ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح در این آستان مقدس، اداره اوقاف و امور خیریه آمل، هیأت امناء و خادمین برادر و خواهر امامزاده، مجموعه هیأت رزمندگان اسلام آمل و قرارگاه جهادی امام رضا (ع) آمل مؤثر بودند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار