اخبار سازمان اوقاف

پیام مدیرکل اوقاف مازندران به‌مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام مدیرکل اوقاف مازندران به‌مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران طی پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 شنبه 27 اردیبهشت 1399   24  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است.
خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست‌اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت‌رسانی به مردم گام بر می‌دارند قابل تقدیر است.
شکی نیست مدیران و کارشناسان روابط عمومی با اطلاع‌رسانی و اطلاع‌یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبین، مدیران را در فرآیند مهم تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی یاری می‌نمایند و ما نیز قدردان این تلاش حرفه‌ای و حساس روابط عمومی‌ها هستیم.
در سال «جهش تولید» اینجانب ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به همه مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه استان مازندران ، توفیق روزافزون همه این عزیزان را جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه باریتعالی مسئلت می‌نمایم.
ابراهیم حیدری‌جناسمی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار