اخبار سازمان اوقاف

برگزاری جشن میلاد امام حسن(ع) همراه با 15 کاروان

برگزاری جشن میلاد امام حسن(ع) همراه با 15 کاروان "نسیم کرامت" در مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از راه‌اندازی 15 کاروان "نسیم کرامت" در مازندران به مناسبت جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و فگت: در این جشن‌ها کاروان‌های شادی امامزادگان در محلات و مجتمع های مسکونی حضور پیدا خواهند کرد و مردم از پشت بام خانه‌ها و پشت پنجره خانه با کاروان "نسیم کرامت" همراهی می کنند.

 پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399   42  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: به‌علت ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع جشن میلاد امام حسن(ع) بصورت مجازی و بدون حضور مردم برگزار می شود.
وی از راه‌اندازی 15 کاروان "نسیم کرامت" در مازندران به مناسبت جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و افزود: با توجه به تجربه مطلوب برگزاری جشن میلاد امام زمان (عج) در قالب کاروان نسیم انتظار، جشن میلاد امام حسن(ع) نیز در قالب کاروان "نسیم کرامت" برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: در این جشن‌ها کاروان‌های شادی آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در قالب مولودی خوانی، گروه سرود و نورافشانی در محلات و مجتمع های مسکونی حضور پیدا خواهند کرد و مردم از پشت بام خانه‌ها و پشت پنجره خانه با کاروان "نسیم کرامت" همراهی می کنند.
 حیدری خاطرنشان کرد: جشن‌های کاروان "نسیم کرامت" بصورت لایو زنده از شبکه‌های اجتماعی پخش خواهد شد و همه شهروندان مازندرانی می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار