• امروز سه شنبه دوازدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

طرح «آستان مهربانی» در مازندران اجرا می‌شود

طرح «آستان مهربانی» در مازندران اجرا می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طرح «آستان مهربانی» با هدف توزیع بسته‌های معیشتی به خانواده‌های مددجو توسط مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اجرایی می‌شود.

 دوشنبه 26 اسفند 1398   24  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به فرارسیدن سال‌نو، اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران برخلاف سال‌های گذشته به‌خاطر شیوع ویروس کرونا برنامه‌ای برای لحظه تحویل سال‌نو در جوار بقاع متبرکه استان ندارد.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور کمک به خانواده‌های مددجو و کم‌برخوردار ضرورت دارد، افزود: بر این اساس طرح «آستان مهربانی» به‌منظور ارائه خدمات اجتماعی توسط مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران اجرایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: در این طرح با رعایت شئون افراد و حفظ کرامت آن‌ها بسته‌هایی شامل ارزاق و خشکبار از محل اجرای نیات موقوفات و نذورات مردمی تهیه خواهد شد و درب منزل افراد نیازمند تحویل آن‌ها خواهد شد.

حیدری عنوان کرد: در اجرای این برنامه از ظرفیت خیرین هم استفاده خواهد شد و با کمک‌های این انسان‌های نوع‌دوست، تلاش می‌شود تا بخشی از نیازهای معیشتی اقشار نیازمند در آستانه سال‌نو مرتفع شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار