اخبار سازمان اوقاف

طرح تربیتی چهره به چهره در بقاع شاخص مازندران اجرا می شود

طرح تربیتی چهره به چهره در بقاع شاخص مازندران اجرا می شود

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای طرح تربیتی چهره به چهره در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی شاخص استان اقدام می کند.

 دوشنبه 11 آذر 1398   79  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران ، حجت الاسلام مسعود قربانی صبح امروز در جلسه هماهنگی اجرای طرح تربیتی چهره به چهره که در اداره کل اوقاتف و امور خیریه استان برگزاتر شد، اظهار کرد: به منظور اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر نیاز بشریت امروز به «معنویت و اخلاق» و طرح‌ های فرهنگی، تربیتی و بصیرت و افزایش سطح معرفت و بصیرت خانواده‌ها به مسائل اخلاقی، خانوا دگی، طرح چهره به چهره در سطح امامزادگان و بقاع متبرکه استان مازندران برگزار می شود.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نسبت به برگزاری طرح تربیتی چهره به چهره در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی شاخص استان اقدام می کند.
وی افزود: ارتقای مهارت‌های زندگی و تقویت معنویت آهاد مردم در سطح جامعه، فراهم نمودن بستر مناسبت جهت بالا بردن بصیرت و تفکر ولایی و سوق دادن به مکارم‌الاخلاق و آگاهی بخشی در برابر تهاجم فرهنگی وآسیب‌های اجتماعی از دیگر اهداف این طرح است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار