• امروز یک شنبه سوم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

۸۰ امامزاده مازندران میزبان طرح نشاط معنوی

۸۰ امامزاده مازندران میزبان طرح نشاط معنوی

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف مازندران گفت: طرح نشاط معنوی با میزبانی ۸۰ امامزاده در مازندران از اواسط تیر ماه شروع به کار کرد.

 چهارشنبه 26 تیر 1398   36  0      

حجت الاسلام قربانی معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با اشاره به اینکه طرح نشاط معنوی امسال با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو شده است گفت: این طرح تا ۲۹ مردادماه مصادف با عید سعید غدیر در استان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه هر ساله در طرح نشاط معنوی از ظرفیت مبلغان اعزامی و بومی، مربیان سبک زندگی اسلامی و دانشجویان دانشکده‌های علوم قرآنی بهره گیری می‌شود، افزود:این طرح امسال با حضور روحانیان دوره دیده از قم در امامزادگان استان در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: هدف از برگزاری طرح نشاط معنوی آموزش مهارت‌های زندگی، آموزش قرآن، اردو‌های تفریحی و مشاوره خانواده است.

حجت الاسلام قربانی با اشاره به برگزاری رایگان این کلاس‌ها و اردو‌ها در این طرح، افزود: کلاس‌های آموزشی، اردویی و ورزشی در ۸۰ امامزاده مازندران برای گروه‌های سنی مختلف هم اکنون در حال برگزاری است.

وی برپایی نماز جماعت در امامزادگان شاخص استان را بخش دیگر این طرح بیان کرد و گفت: مراسم نماز جماعت هر روزه در ۲۵۰ امامزاده استان برگزار می‌شود.
انتهای پیام / س
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار