• امروز سه شنبه نوزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

همایش استانی تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه در امامزاده قاسم(ع) بابل برگزار می شود

همایش استانی تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه در امامزاده قاسم(ع) بابل برگزار می شود

حجت الاسلام حیدری از برگزاری همایش استانی با عنوان «همایش تفهیم و بزرگداشت امامزادگان»، فردا (دوشنبه ۱۷ تیرماه) در امامزاده قاسم بابل خبر داد.

 یک شنبه 16 تیر 1398   79  0      


«حجت الاسلام ابراهیم حیدری»، امروز (یک شنبه 16 تیرماه) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری درباره «روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه» گفت: یکهزار و 361 امامزاده در مازندران وجود دارند که رتبه نخست را در کشور از لحاظ تعداد به خود، اختصاص داده است.

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران اظهار کرد: همایش استانی با عنوان «همایش تفهیم و بزرگداشت امامزادگان»، فردا (دوشنبه 17 تیرماه) در امامزاده قاسم بابل جهت «روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه» برگزار می شود.

 

حجت الاسلام حیدری، تجلیل از 300 خادم امامزادگان شاخص مازندران با توجه به در نظر گرفتن ملاک ها و معیارهایی به همراه سخنرانی «حجت الاسلام حسن روحانی»، امام جمعه بابل را از برنامه های این همایش استانی اعلام کرد.

 

وی، معرفی امامزادگان، ارائه گزارش هایی در خصوص عملیات عمرانی و انجام کارهای فرهنگی جهت الگوگیری سایر افراد شرکت کننده را از اهداف برگزاری «همایش تفهیم و بزرگداشت امامزادگان» در مازندران برشمرد.

 

حجت الاسلام حیدری اظهار کرد: ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان ها نیز با محور قرار دادن یک بقعه به تجلیل از خادمین امامزادگان آن شهرستان می پردازند.

 

وی بیان کرد: امامزادگان و بقاع متبرکه، برکات معنوی ویژه ای دارند که نه تنها برای مقربین آن امامزاده و بقعه متبرکه بلکه برای سایر افراد نیز، منشا خیرات بسیاری است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار