• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

معاون استاندار مازندران: تقلیل مشکلات با رواج وقف در جامعه

معاون استاندار مازندران: تقلیل مشکلات با رواج وقف در جامعه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: یکی از موضوعات مهم دین اسلام بسط فرهنگ وقف در تمامی مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است که با ترویج این امر می توان بسیاری از مشکلات را تقلیل داد.

 شنبه 15 تیر 1398   55  0      

حسن خیریانپور در چهارمین جلسه شورای اداری استان مازندران با اشاره به مناسبت های پیش رو و با تبریک زاد روز میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، اظهار کرد: در روزهای آتی دهه کرامت و هفته حج نیز در پیش است.
وی با اشاره به اینکه عملکرد اداره کل اوقاف مازندران در بین ۳۱ استان کشور رتبه نخست را کسب کرده است، افزود: یکی از موضوعات مهم دین اسلام بسط فرهنگ وقف در تمامی مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است که با ترویج این امر می توان بسیاری از مشکلات را تقلیل داد.
خیریانپور با اشاره به تاکید استاندار مازندران به مصوبه ۸۲ شورای عالی اداری کشور، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی موظف به ارائه گزارش عملکرد خود در جهت تنویر افکار عمومی به استاندار هستند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: ابلاغیه ستاد بحران به تمامی دستگاه های دولتی ارسال و بر اساس آن تمامی دستگاه های دولتی موظفند اموال منقول و غیر منقول خود را بیمه نمایند.
خیریانپور با بیان اینکه تاکنون ۲۴ دستگاه به ارائه عملکرد اقدام کرده اند، خاطرنشان کرد: باقی دستگاه ها نیز هرچه سریع تر به این کار اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: دستگاه های اجرایی موظفند گزارش عملکرد خود در جهت تنویر افکار عمومی به استاندار ارائه دهند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار