• امروز دوشنبه بیست و پنجم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

رقابت ۱۰۰ مازندرانی در سومین روز از مسابقات استانی قرآن کریم +تصاویر

رقابت ۱۰۰ مازندرانی در سومین روز از مسابقات استانی قرآن کریم +تصاویر

سومین روز از چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران با رقابت حدود ۱۰۰ متسابق برادر در ۶ رشته قرآنی برگزار و نفرات برتر بزودی پس از جمعبندی نتایج از سوی هیأت داوران اعلام می شود.

 سه شنبه 4 تیر 1398   165  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، سومین روز از چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران از صبح امروز (4تیرماه) در بخش برادران در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امامزاده ابراهیم (علیه السلام) آمل برگزار شد.

 

برادران در سومین روز از مسابقات رقابت خود را در رشته های حفظ کل قرآن کریم، حفظ 20 جزء ، حفظ 10 جزء ، حفظ 5جزء ، رشته اذان و دعاخوانی آغاز کردند.

 

حجت‌الاسلام «مصطفی سیفی‌کناری» در این باره به خبرنگار مسقر خبرگزاری شبستان در محل برگزاری مسابقات گفت: چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران از روز یکشنبه آغاز و تا فردا چهارشنبه (5تیرماه) در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امامزاده ابراهیم (علیه السلام) آمل ادامه دارد.

 

وی بیان کرد: بخش خواهران این دوره از مسابقات طی دو روز برگزار و نفرات برتر هر رشته اعلام شده است که برترین های آن به مرحله کشوری اعزام می شوند.

دبیر برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران عنوان کرد: در سومین روز از این مسابقات حدود 100 متسابق برادر در 6 رشته قرآنی با یکدیگر به رقابت پرداختند که نفرات برتر آن پس از جمعبندی نتایج از سوی هیأت داوران اعلام می شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار