• امروز سه شنبه نوزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

ضرورت برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای برترین‌های قرآنی مازندران

ضرورت برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای برترین‌های قرآنی مازندران

ملک بر ضرورت برگزاری کارگاه های آموزشی برای برترین های مسابقات قرآنی تاکید کرد و گفت: اوقاف مازندران برای نفرات برتری که به مسابقات کشوری راه پیدا کردند کلاس های توجیهی و آموزشی برگزار کند تا این افراد با آمادگی به مرحله ملی اعزام شوند.

 سه شنبه 4 تیر 1398   75  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران،«افسانه ملک» در حاشیه برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در بخش خواهران با استقبال خوبی برگزار شده است.

 

وی تصریح کرد: به علت همزمان شدن با امتحانات دانشجویان در تعداد شرکت کنندگان شاهد ریزش شرکت کنندگان در برخی از رشته ها بودیم.

 

ناظر بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران بیان کرد: از نظر سطح رقابت ها در رشته های حفظ کل و حفظ 20 جزء قرآن کریم شاهد پیشرفت شرکت کنندگان نسبت به دیگر رشته ها بودیم.

 

ملک با بیان اینکه مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران نسبت به دیگر استانها از نواقصی کمتری برخوردار بوده و در بسیاری از موارد معیارهای مسابقات کشوری را رعایت کرده است، افزود: افرادی که در این مسابقات شرکت می کنند جزو سرمایه های قرآنی محسوب می شوند و باید نسبت به آموزش آنها اهتمام بیشتری ورزید.

 

وی بر ضرورت برگزاری کارگاه های آموزشی برای برترین های این دوره از مسابقات تاکید کرد و گفت: اوقاف مازندران برای نفرات برتری که به مسابقات کشوری راه پیدا کردند کلاس های توجیهی و آموزشی برگزار کند تا این افراد با قدرت بیشتری راهی مسابقات کشوری شوند.

 

ناظر بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران عنوان کرد: مازندران یکی از استانهای قرآنی به شمار می رود و اگر برای فعالان و نخبگان قرآنی این استان سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد قطعا شاهد شکوفایی بیشتر حافظان و قاریان قرآن در سطح کشور خواهیم بود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار