• امروز دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

امامزادگان مازندران میزبان نماز گزاران عید سعید فطر

امامزادگان مازندران میزبان نماز گزاران عید سعید فطر

امامزادگان مازندران میزبان نماز گزاران عید سعید فطرمدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران: نماز عید سعید فطر امسال با شرکت گسترده مردم مومن در امامزادگان شاخص استان برگزار می شود.

 یک شنبه 12 خرداد 1398   57  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی ؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با   آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم عزیز و قدردانی از تلاشهای دست‌اندرکاران برگزاری طر ح ضیافت الهی در امامزادگان اظهار کرد: اداره کل  اوقاف و امور خیریه مازندران همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان و با هدف ارتقاء سطح معرفتی و ترویج فرهنگ دینی و قرآنی و همچنین ایجاد فضای معنوی و انس با قرآن طرح ملی «ضیافت الهی» را در سطح بقاع متبرکه برگزار می‌کند که امسال این طرح در 350 امامزاده و بقعه متبرکه استان با مشارکت مبلغان دینی اعزامی از شهر مقدس قم و روحانیان مستقر و بومی و همکاری خادمان و متولیان بقاع متبرکه برگزار شد و عملا این طرح در روز عید سعید فطر پایان می‌یابد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه طرح ضیافت الهی با اقامه نماز عید سعید فطر در بقاع متبرکه پایان می‌یابد، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نماز عید سعید فطر امسال با شرکت گسترده مردم مومن در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با قدردانی از تلاش خستگی‌ناپذیر تمامی دست‌اندرکاران طرح ضیافت الهی تصریح کرد: همزمان با روز عید سعید فطر علاوه بر برپایی نمازعید، برنامه سخنرانی، پرسش و پاسخ، اقامه نماز جماعت و  بیان احکام و همچنین حضور در خیمه‌های معرفت اجرا خواهد شد.
حجت الاسلام حیدری خاطرنشان کرد: خطبه‌های این نماز در امامزادگان شاخص توسط ائمه جمعه و جماعات و در دیگر امامزادگان توسط روحانیون اعزامی یا بومی اقامه خواهد شد.
وی با بیان اینکه سفره‌های افطاری ساده هم از دیگر برنامه‌هایی بود که براساس اجرای امینانه نیات واقفان و مشارکت مردمی در امامزادگان برپا  شد، تصریح کرد: توزیع سبد کالا ، اجرای طرح افق، برگزاری محافل قرآنی و جزء خوانی قرآن کریم از دیگر برنامه های اجرایی طرح ضیافت الهی بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار