اخبار سازمان اوقاف

ویژه‌برنامه

ویژه‌برنامه "خدیجه، مادر امت" در امامزادگان شاخص مازندران برگزار می شود

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همزمان با سالروز رحلت حضرت خدیجه سلام‌الله‌علیها ویژه برنامه"خدیجه مادر امت" درآستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص مازندران برگزار می شود.

 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398   109  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران،حجت الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف استان  با اشاره به اجرای  طرح ضیافت الهی درآستان  امام زادگان به برگزاری ویژه ‌برنامه‌ای به مناسبت رحلت حضرت خدیجه (سلام‌الله‌علیها) اشاره کرد و گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با نهادهای فرهنگی و هیئت‌های مذهبی خواهران ویژه‌ برنامه «خدیجه، مادر امت» به منظور الگوسازی از سیره و شخصیت آن بانوی گرامی اسلام در امامزادگان شاخص استان برگزارمی شود.
  وی افزود: همزمان با شب و روز دهمین روز ماه مبارک رمضان در امامزادگاتن شاخص استان این برنامه به صورت ویژه  برگزار و در برخی بقاع از محل نیات موقوفات و خیران مراسم افطار روزه داران انجام خواهد شد.
 حجت الاسلام قربانی  با اشاره به اجرای طرح "افطارالصائمین" تصریح کرد: این طرح در ایام ماه رمضان در  راستای اجرای نیات موقوفات منطبق در قالب طرح افق سازمان اوقاف جهت اطعام نیازمندان و روزه‌داران در اماکن متبرکه به اجرا در خواهد آمد.
 وی با اشاره به برگزاری محافل انس با قرآن کریم در امامزادگان و اماکن مذهبی در استان از حضور دو مفسر قرآنی در مراسم جزء خوانی روزانه قرآن کریم در سطح بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: با حضور این مفسرین، برنامه های تفسیر قرآن کریم  در محل امامزاده عباس (ع) ساری و امامزاده ابراهیم (ع) بابلسر برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار