اخبار سازمان اوقاف

مجموعه نمایشگاهی

مجموعه نمایشگاهی" ضیافت الهی" ویژه امامزادگان سراسر استان منتشر شد

مجموعه نمایشگاهی" ضیافت الهی ۹۸ " از مجموعه های نمایشگاهی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ویژه اکران در امامزادگان شاخص سراسرکشور در مجتمع فرهنگی آموزشی اوقاف تولید و همزمان با ماه مبارک رمضان در مازندران توزیع شد.

 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398   97  0      

به گزارش روابط عمومی  اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران،مجموعه نمایشگاهی « ضیافت الهی ۹۸ » از سری مجموعه های نمایشگاهی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ویژه اکران در امامزادگان شاخص سراسرکشور در مجتمع فرهنگی آموزشی اوقاف تولید و همزمان با ماه مبارک رمضان در سراسرکشور توزیع شد.
مجموعه نمایشگاهی"ضیافت الهی" اولین مجموعه نمایشگاهی  معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در سال ۹۸ است که در قالب ۱۲ تابلو نمایشگاهی منتشر شده است.
این مجموعه توسط دکتر جلال محدثی با تلفیق نگارگری اسلامی و ایرانی طراحی شده است.
مجموعه ضیافت الهی به موضوعات قرآنی و تمرکز بر ۱۱ موضوع؛ پرهیز از لقمه حرام با عنوان" شاداب باش!"، احترام به والدین با عنوان" مهربان باش!"، عمل به دانسته ها با عنوان" عامل باش!"، حفظ آبروی مومن با عنوان" مرد باش!"، احسان و نیکوکاری با عنوان" بخشنده باش!"، پرهیز از خشم با عنوان" بردبار باش!"، عمل به قرآن با عنوان" بنده باش!"، تقوی با عنوان" زلال باش!"، پیروی نکردن از نا دانسته ها با عنوان " آگاه باش!"، امید و توبه با عنوان" امیدوار باش!" ، عاقبت بخیری با عنوان " مواظب باش!" تولید شده است.
گفتنی است نسخه اصلی قابل چاپ این مجموعه نمایشگاهی از طریق سایت راسخون به آدرسwww.rasekhoon.net و سایت مجتمع فرهنگی آموزشی اوقاف www.mfpo.irدر دسترس قرار گرفته است.
نشانی دسترسی به این مجموعه نمایشگاهی:
https://rasekhoon.net/photogallery/show/۱۴۳۱۶۶۲
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار