• امروز یک شنبه بیست و نهم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

اعزام ۳۵۰ روحانی در ماه مبارک رمضان به امامزادگان و بقاع شاخص مازندران

اعزام ۳۵۰ روحانی در ماه مبارک رمضان به امامزادگان و بقاع شاخص مازندران

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه مازندران از اعزام ۳۵۰ روحانی بومی و اعزامی از قم در ماه مبارک رمضان به امامزدگان شاخص استان خبر داد.

 یک شنبه 15 اردیبهشت 1398   18  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران حجت‌الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با بیان اینکه به غبار روبی امامزادگان شاخص تا قبل از آغاز ضیافت الهی اشاره کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان ۳۵۰ روحانی بومی، اعزامی از قم و روحانی‌های مستقر در بقعه‌های متبرکه که به اجرای برنامه فرهنگی و قرانی مشغول هستند اعزام شدند.
وی به ترتیل خوانی در ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و افزود: در این مدت برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در ۵۰ بقعه استان اجرا می‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: برای نخستین بار مفسران قرآنی که در سطح‌های حوزه بین المللی حضور دارند در سه شهر استان به تفسیر قرآن کریم می‌پردازند.
حجت‌الاسلام قربانی افزود: برنامه تفسیر قرآن کریم امسال در امامزاده قاسم بابل، امامزاده عباس ساری و امامزاده ابراهیم بابلسر اجرا می‌شود.
وی گفت: خیمه‌های معرفت در ماه مبارک رمضان امسال با هدف پاسخ به شبهات دینی، احکام، مباحث روز و مشاوره خانواده در ۵۰ بقعه متبرکه استان برپا می‌شود.
وی افزود: طرح ضیافت افطاری ساده ماه مبارک رمضان و برنامه‌های موقوفه‌های وقفی با نیت ماه رمضان و افطار دهی نیز امسال در امامزادگان استان اجرا می‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: هزار و ۳۶۱ امامزاده در دیار علویان وجود دارد که از این تعداد، ۳۰۰ امامزاده شاخص هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار