اخبار سازمان اوقاف

بهره‌گیری اوقاف مازندران از ظرفیت خیّران برای اجرای طرح «هر مسجد یک خانه»

بهره‌گیری اوقاف مازندران از ظرفیت خیّران برای اجرای طرح «هر مسجد یک خانه»

مدیرکل اوقاف مازندران با بیان اینکه هیأت‌ امنای مساجد استان موظف به اجرای طرح «هر مسجد یک خانه» هستند، گفت: در کنار بسیج و سپاه از ظرفیت خیران برای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده بهره‌گیری می‌کنیم.

 چهارشنبه 28 فروردین 1398   144  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به طرح «هر مسجد یک خانه» که از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین مطرح شده است، اظهار کرد: مساجد کانون پویش‌های مردمی و بسیاری از حرکت‌های جهادی و انقلابی در داخل مساجد شکل گرفته است.

وی طرح «هر مسجد یک خانه» را ارزشمند و حرکتی برای کمک به سیل‌زدگان دانست و افزود: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران از تمامی ظرفیت‌های موجود برای اجرای طرح هر مسجد یک خانه به‌کارگیری می‌کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه هیأت‌امنا و خادمین مساجد استان موظف به همکاری و اجرای طرح «هر مسجد یک خانه» در مساجد مازندران هستند، تصریح کرد: اوقاف مازندران در کنار بسیج و سپاه از ظرفیت خیرین، واقفان و افراد نیک‌اندیش برای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده و اجرای طرح هر مسجد یک خانه بهره‌گیری می‌کند.

حیدری با بیان اینکه مردم سیل‌زده استان نیازمند کمک خیران و همه مردم هستند، خاطرنشان کرد: کمک به برادر دینی وظیفه ذاتی مسلمانان است و همه ما باید در ساخت خانه سیل‌زدگان اقدام عملی کنیم.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار