• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

اقامت 25هزار مسافر نوروزی در زائرسراهای امامزادگان مازندران

اقامت 25هزار مسافر نوروزی در زائرسراهای امامزادگان مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه از 27 اسفند سال گذشته تا 14 فروردین 600هزار و 45 زائر و مسافر نوروزی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان حضور یافته، گفت: 25 هزار زائر و مسافر نوروزی در همین مدت در زائرسراها و سوئیت‌های آستان مقدس امامزادگان مازندران اقامت یافتند.

 پنج شنبه 15 فروردین 1398   53  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در مازندران، اظهار کرد: طرح نوروزی آرامش بهاری همزمان با سراسر کشور از 27 اسفند سال گذشته در مازندران آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در 350 بقعه متبرکه و مسجد بین‌راهی مازندران در حال اجراست، افزود: حدود هزار سوئیت و زائرسرا در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی هستند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه از 27 اسفند سال گذشته تا 14 فروردین 600هزار و 45 زائر و مسافر نوروزی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان حضور یافته و از اماکن مذهبی استان بازدید کردند، خاطرنشان کرد: 25 هزار زائر و مسافر نوروزی در همین مدت در زائرسراها و سوئیت‌های آستان مقدس امامزادگان مازندران اسکان یافتند.

حیدری با اشاره به برپایی خیمه‌های معرفت در بقاع متبرکه شاخص مجری طرح آرامش بهاری، گفت: برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، تبلیغی و آموزشی برای اقشار مختلف جامعه و برای کودکان، نوجوانان و زوج‌های جوان در این خیمه‌ها اجرا می‌شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار