• امروز شنبه سی و یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

انجام 31 مورد بازرسی عملکردی از ادارات اوقاف مازندران

انجام 31 مورد بازرسی عملکردی از ادارات اوقاف مازندران

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 31 مورد بازرسی در راستای پایش عملکرد برنامه های اجرایی ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های مازندران انجام شده است.

 چهارشنبه 8 اسفند 1397   43  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مقداد کلونیان در گفت و گو با ما اظهار کرد: طی سال جاری 31 مورد بازرسی در راستای پایش عملکرد برنامه های اجرایی ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های مازندران انجام شده است.
وی با بیان اینکه این بازرسی ها در سطح معاونین، مدیران ستادی و کارشناسان مربوطه برگزار شده است، افزود: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در اکثر بازرسی ها حضور داشته و روند برنامه های اجرایی ادارات اوقاف شهرستانها را مورد بررسی قرار داده است.
مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: این بازرسی ها در راستای پیشگیری از تخلفات و صیانت از حقوق شهروندی در راستای مواد 91 و 92 صورت گرفته است.
کلونیان خاطرنشان کرد: طبق بازرسی های صورت گرفته بیش از 90 درصد برنامه های ابلاغی ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستانهای مازندران در سال جاری تحقق یافته و برخی از برنامه ها از افزایش چشمگیری روبرو بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار