• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

انجام 31 مورد بازرسی عملکردی از ادارات اوقاف مازندران

انجام 31 مورد بازرسی عملکردی از ادارات اوقاف مازندران

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 31 مورد بازرسی در راستای پایش عملکرد برنامه های اجرایی ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های مازندران انجام شده است.

 چهارشنبه 8 اسفند 1397   62  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مقداد کلونیان در گفت و گو با ما اظهار کرد: طی سال جاری 31 مورد بازرسی در راستای پایش عملکرد برنامه های اجرایی ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های مازندران انجام شده است.
وی با بیان اینکه این بازرسی ها در سطح معاونین، مدیران ستادی و کارشناسان مربوطه برگزار شده است، افزود: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در اکثر بازرسی ها حضور داشته و روند برنامه های اجرایی ادارات اوقاف شهرستانها را مورد بررسی قرار داده است.
مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: این بازرسی ها در راستای پیشگیری از تخلفات و صیانت از حقوق شهروندی در راستای مواد 91 و 92 صورت گرفته است.
کلونیان خاطرنشان کرد: طبق بازرسی های صورت گرفته بیش از 90 درصد برنامه های ابلاغی ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستانهای مازندران در سال جاری تحقق یافته و برخی از برنامه ها از افزایش چشمگیری روبرو بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار