• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مرحله دوم بازرسی از عملکرد برنامه‌های ابلاغی ادارات اوقاف مازندران آغاز شد

مرحله دوم بازرسی از عملکرد برنامه‌های ابلاغی ادارات اوقاف مازندران آغاز شد

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مرحله دوم بازرسی ویژه از عملکرد برنامه‌های ابلاغی سال جاری ادارات اوقاف و امور خیریه شهرهای مازندران آغاز شد.

 سه شنبه 11 دی 1397   73  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مقداد کلونیان در گفت و گو با ما از آغاز مرحله دوم بازرسی از برنامه های اجرایی سال جاری ادارات شاخص اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد و گفت: این بازرسی ها از ابتدای هفته آغاز شده است و تا پایان ماه ادامه دارد.
وی هدف از این بازرسی ها را رصد و کنترل کمی و کیفی برنامه ها و الویت های ویژه ادارات و شناسایی نقاط قابل بهبود دانست و افزود: دیگر هدف این بازرسی ها پیگیری ادارات جهت رفع معایب عملکردی در بازرسی اول می باشد.
مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه تاکنون برنامه های ابلاغی سال جاری ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستانهای قائمشهر و نوشهر بازرسی شدند، خاطرنشان کرد: طی روزهای جاری ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستانهای آمل، بهشهر، نکا، بابل، ساری، نور، محمودآباد و تنکابن بازرسی می شوند.
کلونیان گفت: در این مرحله از بخش های بهره وری اقتصادی، اجارات، عمرانی، حقوقی و ثبتی، فرهنگی اجتماعی و مالی غیر عمومی بازرسی می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار