• امروز سه شنبه چهارم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

بازرسی از برنامه های اجرايی سال 97 ادارات اوقاف مازندران آغاز شد

بازرسی از برنامه های اجرايی سال 97 ادارات اوقاف مازندران آغاز شد

مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از آغاز بازرسی برنامه 97 ادارات اوقاف مازندران خبرداد.

 دوشنبه 22 مرداد 1397   232  0      

مقداد کلونیان مسئول بازرسی اداره کل اوقاف و امورخیریه مازندران در گفتگو با روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از آغاز بازرسی از برنامه 97  ادارات اوقاف مازندران خبر داد .
کلونیان با اشاره به اينكه برنامه های بازرسی از ادارات اوقاف مازندران از امروز 22 مرداد آغاز و تا 18 مهرماه در سراسر استان ادامه دارد اظهار داشت: اين بازرسی ها با هدف بررسی نحوه اجرای برنامه های ابلاغی و مصوب سال 97 اين اداره كل انجام می شود.
مسئول بازرسی اوقاف مازندران افزود: حوزه های تخصصی شامل: بهره وری اقتصادی(اجارات- عمرانی)- حقوقی ثبتی –مالی غیرعمومی و فرهنگی اجتماعی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: ادارات گلوگاه و نکا در تاریخ 22 مرداد، اوقاف بلده در تاریخ 28 مرداد، ادارات بابلسر و جویبار در 5 شهریور ، اوقاف بندپی در 11 شهریور، ادارات بهشهر و میاندورود در 14 شهریور ، اوقاف لاریجان در تاریخ 18 شهریور، ادارات قائمشهر و سوادکوه در 2 مهرماه، اوقاف آمل در 4 مهرماه ، اوقاف نور در 8 مهرماه ،اوقاف محمودآباد در 11 مهر ، اوقاف ساری در 12 مهرماه ، ادارات رامسر و تنکابن در 14مهرماه ، ادارات نوشهر و عباس آباد در 15 مهرماه و اوقاف بابل در 18 مهرماه مورد بازرسی هیئت اعزامی قرار می گیرند.
کلونیان ادامه داد: طبق برنامه ریزی قبلی بازرسی از برنامه 97 ادارات تابعه توسط تیم های بازرسی انجام و نتایج کلی از جمله نقاط ضعف و نقاط قوت و پیشنهادات و تذکرات برای تحقق اهداف سازمان اوقاف و امورخیریه به ادارات ارسال می گردد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار