• امروز چهارشنبه بیست و یکم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن اوقاف مازندران برگزار می‌شود

چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن اوقاف مازندران برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در استان خبر داد.

 چهارشنبه 20 تیر 1397   75  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات از روز دوشنبه 25 تیر در ساری آغاز به کار می‌کند و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران افزود: چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف در دو بخش برادران و خواهران برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام حیدری مکان برگزاری افتتاحیه این دوره از مسابقات استانی قرآن کریم را باشگاه برق ساری علام کرد و گفت: اختتامیه این مسابقات نیز 28 تیرماه با اعلام نفرات برتربرگزار می شود.
وی افزود: مسابقات قرآن بخش خواهران در روزهای 25 و 26 تیرماه ومسابقات برادران در روزهای 27 و 28 تیر ماه برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تأکید کرد: همه ما مدیون قرآن کریم هستیم و در این راه باید تلاش کنیم تا کلام الهی در جهان هرچه بیشتر نشر داده شود و در کنار تلاوت قرآن باید به فرمایشات الهی عمل کنیم.
به گفته حجت‌الاسلام حیدری سازمان اوقاف در سه حوزه، موقوفات، قرآن و آستان مقدس امامزادگان فعالیت می‌کند که برگزاری مسابقات قرآن یکی از اصلی ترین برنامه‌های اوقاف است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار