• امروز چهارشنبه بیست و یکم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری بیش از 30 محفل قرآنی با حضور قاریان ممتاز ملی و بین المللی در سال جاری

برگزاری بیش از 30 محفل قرآنی با حضور قاریان ممتاز ملی و بین المللی در سال جاری

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف مازندران گفت: بیش از 30 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز ملی و بین المللی در سال جاری برگزار می شود.

 یک شنبه 2 اردیبهشت 1397   55  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت الاسلام مصطفی سیفی کناری، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با تشریح برنامه عملکرد برنامه ای سال ۹۷ حوزه کاری خود اظهار کرد: بیش از 30 محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز ملی و بین المللی در سال جاری برگزار می شود.
وی ضمن اعلام برگزاری دو دوره تخصصی تربیت و ارتقای سطح داوران رشته های مختلف مسابقات در مراحل شهرستانی و استانی گفت: 122 مسابقه حفظ قرائت، ترتیل و معارف قرآن کریم، اذان و ... بزرگسالان ویژه برادران و خواهران در مرحله شهرستانی و استانی در مازندران برگزار می شود.
حجت الاسلام سیفی کناری ادامه داد: برگزاری چهار دوره آماده سازی و اعزام منتخبین مسابقات ویژه راه یافتگان به مسابقات استانی و کشوری و دو دوره ارتقای سطح حفاظ و قاریان ممتاز استان از دیگر برنامه های این اداره کل در سال 97 خواهد بود.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، احصاء و اجرای امینانه نیات موقوفات قرآنی و تشویق مردم برای ایجاد موقوفات قرآنی را جهت پیشبرد امورات قرآنی مهم توصیف کرد.
وی با اشاره به اجرای طرح تربیت حفظ قرآن کریم گفت: تربیت حافظان قرآن کریم به صورت حضوری و مجازی، برنامه ریزی برای آموزش عمومی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و تربیت 20مربی قرآن کریم نیز از برنامه های مهم اوقاف می باشد.
حجت الاسلام سیفی کناری ادامه داد: آیین ترتیل خوانی و جزء خوانی قرآن کریم با عنوان سی شب در ماه مبارک رمضان در200 بقعه متبرکه مازندران اجرا می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار