• امروز چهارشنبه بیست و یکم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

قاریان گلوگاهی برای شرکت در مسابقات قرآنی سازمان اوقاف اقدام کنند

قاریان گلوگاهی برای شرکت در مسابقات قرآنی سازمان اوقاف اقدام کنند

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه گفت: نام نویسی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان گلوگاه آغاز شد و تا بیستم فروردین ۹۷ ادامه دارد.

 چهارشنبه 25 بهمن 1396   55  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران ، محمد حسین فاضلی با اشاره به چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف گفت؛ مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف از قدیمی ترین و تخصصی ترین مسابقات قرآنی کشور می باشد و هر ساله از مرحله شهرستانی تا مرحله بین المللی برگزار می گردد.
وی افزود؛از امروز ۲۳ بهمن ماه نام نویسی چهل ‌و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شده و تا بیستم فروردین ۹۷ ادامه دارد.
فاضلی افزود: این دوره از مسابقات در رشته های ۹ گانه شامل حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم و رشته های آوایی برگزار می شود.
محمد حسین فاضلی اظهار کرد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات از ۲۰ فروردین تا ۲۶ اردیبهشت، مرحله استانی یکم تیر تا ۶ مرداد ۹۷ و مرحله کشوری نیز ۱۰ مهر تا ۲۵ مهر سال آینده برگزار می شود.
وی ادامه داد؛ این مسابقات ویژه برادران و خواهران بزرگسال بوده و سن شرکت کنندگان باید حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۴۰ سال باشد.
رییس اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند دستور‌العمل این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌ صورت فایل ‘پی دی اف’ در تارنمای سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir مشاهده و مطالعه و برای ثبت نام در همین سایت اقدام کنند
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار