• امروز چهارشنبه بیست و یکم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

لزوم بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات قرآن کریم

لزوم بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات قرآن کریم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری هرچه باشکوه تر و منظم تر مسابقات قرآن در مازندران بکارگیری شود.

 چهارشنبه 25 بهمن 1396   67  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، جلسه ستاد استانی چهل‌ویکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم، سوگواره یاس نبوی و طرح نوروزی آرامش بهاری صبح امروز در دفتر مدیرکل اوقاف مازندران برگزار شد.
حجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در این جلسه با تاکید بر اجرای صحیح طرح های ابلاغی بر اساس دستورالعمل سازمان اوقاف و امور خیریه، اظهار کرد: برخی از دستورالعمل ها و موارد موجود باید بومی سازی شود.
وی با بیان اینکه مسابقات قرآن کریم از اهمیت بسیار بالایی برخودار است، افزود: از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری هرچه باشکوه تر و منظم تر مسابقات قرآن در مازندران بکارگیری شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اجرای طرح سوگواره یاس نبوی، بیان کرد: حجت الاسلام محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه یکم اسفندماه برای سخنرانی در مراسم سوگواره یاس نبوی به مازندران سفر می کند.
حیدری با اشاره به اینکه استان مازندران در فصل بهار و ایام عید میزبان میلیون ها مسافر است، گفت: آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران در راستای طرح آرامش بهاری باید آماده پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار