• امروز چهارشنبه بیست و یکم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

نحوه ثبت قرارداد در نسخه جدید قراردادهای سامانه جامع موقوفات بررسی شد

نحوه ثبت قرارداد در نسخه جدید قراردادهای سامانه جامع موقوفات بررسی شد

مدیرکل نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی در همایش آموزشی سیستم جدید قراردادها در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه، هدف از برگزاری این همایش آموزشی را نحوه ثبت قرارداد در نسخه جدید سیستم قراردادهای سامانه جامع موقوفات و تبادل نظر درباره این مسئله دانست.

 سه شنبه 24 بهمن 1396   58  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه همایش آموزشی سیستم جدید قراردادها در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه با حضور ۱۶۸ نفر از معاونان و روسای ادارات بهره‌وری اقتصادی، مسئولان مالی استانها، کارشناسان توسعه و عمران سراسر کشور، کارشناسان مالی استانها و کارشناسان ادارات کل منابع مالی غیر عمومی، بهره‌وری اقتصادی و نظارت فنی سازمان اوقاف به میزبانی اداره‌کل نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی در ساختمان مهر اوقاف  برگزار شد.
در ابتدای این همایش طبسی؛ مدیرکل منابع مالی غیر عمومی به بیان مشکلاتی در نحوه تنظیم قراردادها با پیمانکاران و پرداخت در نسخه قبلی و تغییرات اعمال شده در نسخه جدید پرداخت.
امیرحسین روان؛ مدیرکل نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی درباره اهداف برگزاری همایش اظهار کرد: در این همایش آموزشی یک روزه درخصوص امور حقوقی و مالی قراردادها و نحوه ثبت قرارداد در نسخه جدید سیستم قراردادهای سامانه جامع مباحثی به‌صورت تئوری، پرسش و پاسخ و عملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
وی با اشاره به اهمیت ثبت قراردادها در سامانه به‌منظور نظام‌مند شدن قراردادها و پرداختها، درباره ثبت اطلاعات پروژه‌های عمرانی اعم از وضع موجود، طرحهای جامع و نقشه های فاز ۱ و۲  در سامانه مطالبی را برای حضار بیان کرد.
دکتر امیرآبادی؛ مشاور سازمان اوقاف در موضوع طرح ساماندهی سامانه قراردادهای عمرانی وغیر عمرانی هم  مطالبی را در قالب پاورپوینت درباره نحوه تنظیم قراردادها و روند قانونی آن در پروژه‌های عمرانی ارائه کرد.
همچنین حیدری؛ رئیس اداره حسابرسی داخلی و دارایی منابع مالی غیر عمومی مطالبی را در زمینه امور مالی  قراردادها، پرداختیها و بیمه و مالیات در سامانه مطرح و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.
در نشست  بعد ازظهر نیز مشاور این  طرح وهمکارانشان به همراه مهندس ترکی؛ معاون مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، اطلاعاتی تکمیلی و توضیحاتی درخصوص رفع مشکلات قبلی در نسخه جدید و در روند ثبت و تکمیل قراردادهای عمرانی در سامانه مطالبی را برای شرکت کنندگان  با کمک صفحات مربوط به قراردادهای عمرانی در سامانه ارائه داد.
در پایان جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیرکل نظارت فنی بر اماکن موقوفات و اماکن مذهبی و رئیس اداره حسابرسی داخلی و دارایی در رابطه با مطالب ارائه شده و ارائه راهکارها بیان شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار