• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

لزوم احداث زائرسرا در آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) میاندورود

لزوم احداث زائرسرا در آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) میاندورود

رئیس اداره اوقاف میاندورود گفت: آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) با توجه به داشتن منظره‌ای زیبا و حضور زائران و مسافران نیازمند احداث زائرسرا و یا سوئیت است که عواید آن برای خود بقعه متبرکه هزینه شود

 یک شنبه 24 دی 1396   87  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود گفت: آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) روستای دارابکلا یکی از امامزادگان شاخص شهرستان میاندورود به شمار می‌رود که مجری بسیاری از ویژه‌برنامه‌های اوقاف مانند آرامش بهاری، بصیرت عاشورایی، سوگواره یاس نبوی و... است.
مقداد کلونیان با بیان اینکه طبیعت زیبای آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) میاندورود موجب شد تا این مکان مقدس بیشتر از سایر مناطق شهرستان مورد توجه مسافران و زائران قرار گیرد، اظهار کرد: در این مکان پارک کوچکی برای بازی کودکان وجود دارد تا زائران و مسافرانی که به همراه خانواده به این مکان مشرف می‌شوند از آن استفاده کنند.
وی با بیان اینکه با کمک اهالی روستای دارابکلا تلاش شد تا امکانات اولیه برای زائران و مسافران در آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) میاندورود مهیا شود، افزود: این مکان مقدس با توجه به داشتن منظره‌ای زیبا و حضور زائران و مسافران نیازمند احداث زائرسرا و یا سوئیت است که عواید آن برای خود بقعه متبرکه هزینه شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود گفت: توجه به اماکن مذهبی و بقاع متبرکه که از مناظر بسیار زیبایی برخوردار هستند می‌تواند موجب رونق گردشگری مذهبی در استان و شهرستان شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار