• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

ثبت‌نام یک‌هزار مازندرانی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

ثبت‌نام یک‌هزار مازندرانی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: یک‌هزار مازندرانی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کردند که روند ثبت‌نام تا 30 دی‌ماه ادامه دارد.

 شنبه 23 دی 1396   89  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی امروز در گفت‌وگو با ما، با اشاره به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در مازندران، اظهار کرد: ثبت‌نام این آزمون تا 30 دی‌ماه در مازندران ادامه دارد و علاقه‌مندانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشدن می‌توانند با مراجعه به سایت https://www.quranedu.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی با بیان اینکه تاکنون یک‌هزار نفر از مازندران در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت‌نام کردند، افزود: ظرفیت مازندران برای ثبت‌نام در این مسابقات بیشتر از این‌هاست و علاقه‌مندان و فعالان قرآنی در روزهای باقی مانده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه تاکنون از شهرستان بابل 363 نفر، تنکابن 180 نفر و ساری 88 نفر ثبت نام کرده‌اند، تصریح کرد: این دوره از مسابقات در چهار گروه «حفظ قرآن کریم»، «ترجمه و مفاهیم قرآن کریم»، «معارف اهل بیت (ع)» و «انس با قرآن کریم» در ٢٦ رشته به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
حیدری با اشاره به تفاهم با سازمان‌ها و مراکز فرهنگی قرآنی استان برای اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام در مسابقات سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یکی از ظرفیت‌های قرآنی محسوب می‌شوند که روند ثبت‌نام آنها انجام می‌پذیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار