• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

دشمن در حوادث اخیر با آتش زدن قرآن و امامزادگان کینه خود به  اهل بیت را به نمایش گذاشت

دشمن در حوادث اخیر با آتش زدن قرآن و امامزادگان کینه خود به اهل بیت را به نمایش گذاشت

امام جمعه نکا گفت: دشمن در اغتشاش و فتنه جدید نشان داد که دشمن چیست و با آتش زدن قرآن، امام‌زاده‌ها و مساجد کینه خود را اهل بیت(ع) و ارزش‌ها به نمایش گذاشت.

 پنج شنبه 21 دی 1396   99  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی‌لائینی اظهار کرد: اکنون در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که عبادت را مورد توجه قرار داده است و لذا وقتی در خانه خدا توفیق زندگی داریم باید صاحبخانه را بشناسیم و عبادت او را به جا آوریم.
امام جمعه نکا با اعلام اینکه اقامه نماز، نیازمند دغدغه درونی ما است، گفت: باید نماز را از عمق وجود خوانده و نماز را باور داشته باشیم نمازخوان بوده و راغب به اقامه نماز و تشویق به نماز در جامعه باشیم و بدون داشتن این روحیه نمی‌شود.
این مسؤول ادامه داد: اگر در کنار دستور، بخش‌نامه، برنامه و شعار سعی شود تا شعور نماز، عبادت و فرهنگ‌سازی این مهم در جامعه نهادینه شود، پسندیده است.
محمدی‌لائینی سرلوحه همه اعمال صالح را نماز و عبادت خداوند دانست و خاطرنشان کرد: تا مادامی که فرد عبادت خدا نکند و نمازگزار نباشد نمی‌توان از او به عنوان عبد صالح خداوند نام برد اگر چه کارهای خیر فراوان انجام دهد.
این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فتنه‌های اخیر دشمنان اظهار کرد: ملت وظیفه‌شناس ایران اسلامی، فتنه‌های دشمنان را با بصیرت خنثی کرد.
وی گفت: دشمن در اغتشاش و فتنه جدید نشان داد که دشمن چیست و با آتش زدن قرآن، امام‌زاده‌ها و مساجد کینه خود را اهل بیت(ع) و ارزش‌ها به نمایش گذاشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار