• امروز یک شنبه بیست و پنجم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

صیانت از کارکنان و بقاع متبرکه وظیفه اداره حراست است

صیانت از کارکنان و بقاع متبرکه وظیفه اداره حراست است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران صیانت از کارکنان و اصحاب وقف و بقاع متبرکه را از وظایف اداره حراست دانست و گفت: طی سالهای اخیر با اجرای طرح پایش تصویر تحولی بزرگ در مجموعه حراست اداره کل اوقاف مازندران انجام شد.

 پنج شنبه 21 دی 1396   206  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره حراست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: در روزهای اخیر فتنه‌گران با شعارهای فریب‌دهنده و با هنجارشکنی به اموال عمومی کشور صدمه وارد کردند.
وی با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) در دوران زندگی با برکت خود توسط فتنه خانه نشین شد، افزود: همه ما وظیفه داریم در زمان فتنه از ولی فقیه حمایت کنیم تا به کشور آسیبی وارد نشود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران خاطرنشان کرد: افرادی بی دین به آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در قائمشهر و سوادکوه شمالی حمله ور شدند و آنها را به همراه قرآن کریم به آتش کشیدند.
حیدری با بیان اینکه دشمن آنهایی را که پشتیبان ولایت فقیه هستند را تخریب و بمباران رسانه ای می کند، تصریح کرد: در سالهای اخیر شاهد این هستیم که شخصیت های بسیاری از نظام که مدافع ولایت هستند مورد حمله رسانه ای دشمن قرار گرفته اند.
وی بیان کرد: امروز اگر کسی مقابل رهبری، نظام و انقلاب موضع بگیرد قطعا مقابل امام زمان(عج) موضع گرفته است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه خواص در زمان های فتنه نباید سکوت کنند بلکه باید از نظام دفاع کنند، افزود: همه ما سر سفره شهدا نشسته ایم و باید قدردان رشادت های آنها باشیم.
این مسؤول اظهار کرد: امامزادگان پناهگاه مردم هستند اما می‌بینیم برخی افراد اغتشاشگر به آستان مقدس امامزادگان حمله ور شدند و آنها را آتش زدند که نشان می‌دهد این افراد بویی از انسانیت نبرده اند.
حیدری با بیان اینکه ولایت ستیزی از اهداف اصلی دشمنان است تا به اهداف خود برسند، گفت: صیانت از کارکنان و اصحاب وقف و بقاع متبرکه از وظایف اداره حراست است.
وی با قدردانی از تلاشهای اسماعیل‌پور رئیس سابق اداره حراست اداره کل اوقاف مازندران، گفت: در دوران ایشان در حراست اداره کل اوقاف مازندران تحول بسیاری صورت گرفت که امیدواریم این روند با مدیریت جدید ادامه داشته باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار