اخبار سازمان اوقاف

تقدیر مدیرکل روابط‌عمومی سازمان اوقاف از مسئول روابط‌عمومی اوقاف مازندران + متن تقدیرنامه

تقدیر مدیرکل روابط‌عمومی سازمان اوقاف از مسئول روابط‌عمومی اوقاف مازندران + متن تقدیرنامه

مدیرکل روابط‌عمومی سازمان اوقاف در راستای کسب رتبه برتر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف مازندران در سطح کشور از محمدحسین فاضلی مسئول روابط‌عمومی اوقاف مازندران تقدیر کرد.

 چهارشنبه 27 آبان 1394   3970  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، محمدحسین فاضلی مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از سوی حسن ربیعی مدیرکل دفتر ریاست،روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف به عنوان مسئول برتر روابط عمومی های ادارات کل سازمان اوقاف کشور انتخاب شد.
برپایه این گزارش، محمد حسین فاضلی مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران لوح تقدیر خود را از سوی حجت الاسلام علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و حسن ربیعی مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف در دوره آموزشی کارشناسان روابط عمومی ادارات اوقاف و امور خیریه کشور دریافت کرد.
 
متن لوح تقدیر به شرح زیر است:
 
جناب آقای محمدحسین فاضلی
مسئول محترم روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران
سنت حسنه وقف، ارتباطی عمیق با اندیشه‌های ناب دینی و انسانی دارد. بی‌تردید ترویج و تبلیغ این فرهنگ و سنت ماندگار نیز می‌تواند به مانایی اندیشه‌های انسانی کمک کرده و حیاتی سعادت‌آفرین را به ارمغان آورد.
بی‌شک در عصر کنونی این میراث عظیم، با تدبیر و تلاش همه خادمان و دلسوزان، با تعامل و بهره‌گیری از ظرفیت رسانه های جمعی می‌‎تواند جامعه‌ای سرشار از معنویت، شکوه و پیشرفت را برای میهن‌مان به ارمغان آورد.
به‌همین منظور به پاس قدردانی از تلاش‌ها و زحمات بی‌دریغ و ثمربخش شما تشکر و قدردانی می‌نماییم.
امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری موفق و موید باشید.
 
حسن ربیعی
مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه
 
اوقاف
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار