• امروز سه شنبه سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

رقابت 400 متسابق در چهل و یکمین  دوره مسابقات قرآنی استان  مازندران

رقابت 400 متسابق در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی استان مازندران

مسئول اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مازندران از رقابت 400 متسابق در مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در ساری خبر داد.

 سه شنبه 12 تیر 1397   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران ؛ حجت الاسلام سیفی ، مسئول اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود.
سیفی با اشاره به اینکه مرحله شهرستانی این مسابقات در استان مازندران با حضور پرشور متسابقین برگزار شده است، اظهار کرد: از این تعداد 400 نفر به مسابقات استانی راه یافته‌اند.
وی با اشاره به اینکه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی این رقابت‌ها در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه( 25 ، 26 تیرماه ) در بخش برادران و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه( 27 و 28 تیرماه ) در بخش خواهران برگزار میشود.
مسئول اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات کشوری که مهر ماه امسال در اراک برگزار می‌شود راه می‌یابند.
با بیان اینکه در این رقابت‌ها در رشته‌های حفظ 5 جزء، حفظ 10 جزء ، حفظ 20 جزء ، حفظ کل، دعاخوانی، اذان، قرائت و ترتیل با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
انتهای پیام
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار