• امروز چهارشنبه چهارم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

بانوی مازندرانی ، تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن کریم

بانوی مازندرانی ، تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن کریم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: حکیمه نصیری ،حافظ مازندرانی ، تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن کریم در کنار نمایندگانی از ۲۸ کشور می باشد.

 دوشنبه 3 اردیبهشت 1397   92  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با اعلام این خبر اظهار کرد: حکیمه نصیری ،حافظ مازندرانی ، تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در کنار نمایندگانی از ۲۸ کشور می باشد.
وی با اشاره به کیفیت حضور شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان، ابراز کرد: در این دوره از مسابقات حکیمه نصیری از بانوان توانمند استان مازندران که در رقابت های سراسری امتیاز بالایی نسبت به سایرین کسب کرد به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در کنار نمایندگانی از ۲۸ کشور جهان محفوظات خود را به محک آزمون می گذارد.
حجت الاسلام حیدری گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان از یکم تا چهارم اردیبهشت ماه با حضور نخبگانی از کشورهای مختلف جهان در هتل ارم تهران برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ادامه داد: این بانوی شرکت کننده رشته حفظ کل قرآن کریم از استان مازندران در سال 96 در چهلمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف با کسب رتبه ممتاز، عنوان نخست این مسابقات را از آن خود کرد.
وی تصریح کرد: حکیمه نصیری اهل شهرستان بهشهر است که در مسابقات استانی قرآن کریم نیز رتبه نخست را کسب کرده بود و راهی مسابقات کشوری و بین المللی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار