• امروز شنبه دوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر معرفی شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر معرفی شد

حجت الاسلام علی سلطانی بعنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر معرفی شد

 پنج شنبه 16 دی 1395   143  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، آییئن تکریم و معارفه رئیس و سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر در دفتر امام جمعه و با حضور مدیر کل اوقاف و امورخیریه مازندران برگزار شد.
در این جلسه همچنین خدمات حجت الاسلام محمدهادی بهرامی رئیس قبلی این اداره تجلیل شد.
مدیر کل اوقاف و امورخیریه مازندران در این جلسه با تاکید بر نهادینه کردن وقف در جامعه گفت: بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه ما با عمل درست به وقف و نهادینه کردن این امر خداپسندانه حل می شود.
حجت الاسلام ستار علیزاده افزود : توجه به وقف و عمل درست به آن از تاکیدات مهم قرآن و سیره نبوی است که انسان را به قله های رفیع کرامت و معرفت می رساند .
امام جمعه بهشهر هم در این نشست گفت : وقف و زکات از تاکیدات مهم دین اسلام است که در تامین معیشت و زندگی انسانها نقش مهم و اساسی دارد و باید به این امر بیش از پیش توجه شود.
حجت الاسلام سیدعربعلی جباری افزود: مسئولیت پذیری و ارائه خدمات به مردم از مهم ترین وظیفه مدیران در نظام اسلامی است که باید به این امر توجه شده و براساس وظیفه ای که بر عهده ما نهاده شده است؛ عمل کنیم.
وی با بیان اینکه جا به جایی مدیران امری طبیعی و عادی و برای پیشبرد امور لازم است، اظهار کرد : پذیرش مسئولیت ، مساله بسیار مهم و سنگینی است که فرد باید در این جایگاه به اسلام ، انقلاب و نظام خدمت کرده و در حفظ و پاسداشت خون شهدا و تبعیت از ولایت و رهبری باید توجه ویژه اعمال کند.
امام جمعه بهشهر گفت: شهرستان بهشهر از نظر موقوفات و بقاع متبرکه جایگاه خوب و ویژه ای در استان دارد که باید با حفظ این جایگاه برای رشد و پیشرفت بیشتر امور تلاش شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار