کد خبر : 262404

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 22 دی 1395
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان مازندران
• مدیرکل اوقاف مازندران از موقوفات و بقاع شهرستان گلوگاه بازدید کرد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه گفت: حجت الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با حضور در شهرستان گلوگاه از موقوفات و بقاع این شهرستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده با حضور در شهرستان گلوگاه از موقوفات و بقاع این شهرستان بازدید کرد.
 
در این بازدید که وی را مجتبی باقرزاده معاون حقوقی و ثبتی اداره کل و محمد حسین فاضلى رئیس اداره اوقاف گلوگاه همراهی می کردند، مدیرکل اوقاف از بقعه بی بی زینب، امامزاده اسحاق و تعدادی از موقوفات این شهرستان بازدید کرد.
 
حجت الاسلام علیزاده پس از بازدیدها و برگزاری نشست با برخی از فعالان در حوزه وقف، گفت: حفظ ،احیا و تثبیت موقوفات یکی از کارهای اساسی در اوقاف است که به درستی، تعامل و همکاری همه مسولین و بزرگان و ریش سفیدان و معتمدان شهر و روستاها صورت گیرد.
 
علیزاده گفت: از دیگر وظایف اصلی اوقاف اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش است و اوقاف این امر را بطور اتم و اکمل طبق نیات واقفین انجام میدهد و همه مردم باید به اوقاف اعتماد داشته باشند و از نظر شرعی و قانونی متولی موقوفات به اوقاف نهاده شده است.